Pożyczka bez warunku posiadania konta bankowego

Data publikacji: 16.01.2018

Pożyczka bez warunku posiadania konta bankowego

W sieci znajdziemy mnóstwo produktów finansowych zacelowanych na pożyczki krótkookresowe, pożyczki na raty i wiele dalszych. Jednak większość z nich ma jedną wspólną cechę, która dotyczy warunków udzielenia pomocy finansowej. Instytucje pozabankowe zazwyczaj wymagają posiadanie własnego konta bankowego. Z jakiego powodu? Po pierwsze, to idealny sposób wypłaty.

Nikt nie marnuje czasu na spotkanie osobiste i wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu. Po drugie, to warunek przelewu weryfikacyjnego, który zwykle wynosi parę groszy do najwyżej 1 zł. Powodem jest weryfikacja danych pożyczkobiorcy, czyli czy osoba, która uzupełniała wniosek, to ta sama osoba, która naprawdę ubiega się o pożyczkę. Czy są jednak inne sposoby wypłaty? Czy istnieją na polskim rynku finansowym providerzy, którzy oferują pożyczkę gotówkową?

Pomoc znajdziesz w sieci

Pomimo tego, że większość firm pożyczkowych działa przez internet, nie musisz wcale zawracać głowy. Na pewno skorzystaj z wyrazów kluczowych oraz fraz, które w stu procentach pomogą ci znaleźć, czego szukałeś. Przykładowo: „pożyczka bez konta bankowego”, „pożyczka bez rachunku”, „pożyczka gotówkowa”, „pożyczka z wypłatą w gotówce”, „pożyczka domowa” itp. Gdy koniecznie znalazłeś kilka tych, którzy nie wymagają posiadanie własnego rachunku, popatrz na adres siedziby i możeś się wybrać wprost do najbliższej placówki.

Kto ma placówki w twoim mieście?

Do znalezienia siedziby możesz ponownie skorzystać z pomocy internetu. Wystarczy wpisać nazwę instytucji i od razu widzisz ich adres na mapie. Nie udało ci się znaleźć żadnego providera, który oferuję wypłatę w gotówce? Na pewno zerknij na Icredit, SąsiadPożyczki, KukułkaFinanse, BocianPożyczki lub inne. Chociaż ciągle jest ogromna przewaga tych, które działają wyłącznie przez internet i za pośrednictwem przelewów bankowych, jest kilka opcji do wyboru.

Lendon
do 2 000 zł Chcę pożyczkę
Vivus
do 5 000 zł Chcę pożyczkę
Zaplo
do 10 000 zł Chcę pożyczkę

Gotówka do domu

Oprócz osobistej wizyty placówki, można również skorzystać ze specjalnych ofert przyniesienia pożyczki do twojego własnego domu lub mieszkania. W takim przypadku można zacząć na stronach wybranej firmy pożyczkowej, za pomocą przesuwarki wybrać wysokość kwoty pożyczki oraz termin spłaty, następnie uzupełnić dane we wniosku i wysłać go do operatora. Po akceptacji wniosku można się umówić na spotkaniu, gdzie zostaniesz poinformowany o dalszych szczegółach. Wypłatę pożyczki otrzymasz w gotówce, którą odbierzesz od pracownika danej instytucji bezpośrednio w twoim domu.

Wady pożyczki gotówkowej

W odróżnieniu od pożyczki za pośrednictwem przelewu na rachunek, taka opcja jest na pewno bardziej czasochłonna. Pożyczka gotówkowa jest uwarunkowa przynajmniej jednym spotkaniem osobistym, o ile nie wybierzemy możliwość odebrania gotówki wprost pod nasz adres. Jednak wszystko ma dwie strony i nawet w tym przypadku jest wiele zalet. Do najwyraźniejszych należy bezpieczeństwo. Kiedy odbieramy gotówkę z rąk pracownika wybranej instytucji, jesteśmy od razu pewni o posiadaniu tego, czego zawnioskowaliśmy. W przypadku przelewu czekamy i do ostatniej chwili nie wiemy, czy pomoc finansowa naprawdę trafi w nasze ręce.

Co najważniejsze, to obecności opcji pożyczek bez warunku posiadania własnego konta bankowego. Wszystko można załatwić, nawet gdy nie mamy żadnego rachunku w banku. Niestety musimy się pogodzić z rzeczywistością, że nie ma tyle instytucji pozabankowych, które oferują taen rodzaj pożyczek.