Pożyczka dla bezrobotnych

Data publikacji: 18.07.2017

Pożyczka dla bezrobotnych

Obecnie niestety masa ludzi boryka się z małymi dochodami lub nawet brakiem pracy. Ktoś zostaje wyrzucony ze stanowiska, lecz fakturki za telefon, wynajęcie mieszkania i dalsze regularne wydatki musi płacić dalej. Brakuje kieszeń, do której można by było sięgnąć po oszczędności, żeby wybrnąć z nieprzyjemnych tarapat finansowych. Ostatnią szansą jest zaciągnięcie pożyczki.

Jednak czy można otrzymać zastrzyk finansowy, gdy się nie ma udokumentowanych zarobków? Banki przecież szukają gwarancję tego, że potencjonalny pożyczkobiorca będzie miał z czego spłacić zaciągniętą pożyczkę.

Brak wymagania udokumentowanych dochodów

Na rynku finansowym istnieje jednak parę providerów, którzy mają również specjalną ofertę dla bezrobotnych. W takim przypadku nie wymagają udokumentowanych zarobków, lub różnego rodzaju zaświadczeń czy ubezpieczeń. O ile wybierzesz wnioskowanie online, wystarczy podać podstawowe dane osobowe, takie jak numer i nazwisko, numer konta bankowego, numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania i oczywiście wybrać wysokość potrzebnej ci pożyczki oraz okres jes spłaty. Wybrana przez ciebie instytucja bankowa lub pozabankowa najpóźniej w trakcie 24 godzin sprawdzi podane przez ciebie informacje i zerknie na twoją historię kredytową. O ile wszystko gra i otrzymasz pozytywną decyzję, możesz liczyć na przelew na twój rachunek najpóźniej w trakcie kilku dni.

Lendon
do 2 000 zł Chcę pożyczkę
Vivus
do 5 000 zł Chcę pożyczkę
Zaplo
do 10 000 zł Chcę pożyczkę

Zadbaj o swój profil w BIK oraz BIG

Jedyną przeszkodzą, która może się pojawić w drodze do otrzymania potrzebnych finansów, to twoja negatywna historia w powyżej podanych rejestrach. Te dwa systemy zdradzą na ciebie wszystko, od późnego zapłacenia fakturki za wodę, gaz lub telefon po niepunktualne spłacenie poprzedniej pożyczki itp. O ile płacisz więc sumiennie wszystkie regularne miesięczne wydatki, nie masz powodu do obaw, że twój wniosek zostanie odmówiony. Jeżeli niestety już sam wiesz, że masz już jakiś wpis w danych rejestrach, twoja szansa od razu pomniejsza się. Pomimo tego możesz znaleźć providera, który nie wymaga ani udokumentowanych dochodów, ani braku wspomnianych wpisów o zaległościach. Takie firmy pożyczkowe pracują wtedy wyłącznie z danymi osobowymi, które podałeś w wniosku.

Znajdź właściwą firmę pożyczkową

Jak zostało już wspomniane, na rynku finansowym jest przewaga instytucji bankowych i pozabankowych, które niestety wymagają udokumentowane zarobki i bez nich od razu odmawiają udzielenia pożyczki. Poza tym jest parę tych, które potrafią ci pomóc i danych formalności nie oczekują i nie wymagają. Sprawdź, która z danych instytucji ma najkorzystniejsze warunki. Idealnie, gdy wejdziesz na internet i zerkniesz na aktualne rankingi firm zajmujących się pożyczkami dla bezrobotnych. W szybki i przejrzysty sposób dowiesz się, jaka jest najniższa i najwyższa kwota, którą możesz pożyczyć, na jaki okres spłaty, wysokość odsetek itp.