Rabaty i promocje pożyczkodawców - oferta dostępną na extraportfel.pl

Data publikacji: 10.02.2017

Rabaty i promocje pożyczkodawców - oferta dostępną na extraportfel.pl

W naszym cyklu zatytułowanym „rabaty i promocje pożyczkodawców” staramy się przybliżyć nowym oraz stałym klientom oferty pożyczkodawców, którzy w jakiś sposób uatrakcyjniają swoją ofertę podstawową. Tego typu uatrakcyjnienie polega w większości przypadków na wprowadzeniu promocji wyróżniających danego pożyczkodawcę na tle innych.

I choć czasami pewne promocje się powielają, to jednak zawsze funkcjonują one na określonych warunkach, szczegółowo sprecyzowanych przez konkretnego wierzyciela. Część promocji dostępna jest tylko przez określony czas oraz/lub tylko dla wybranego grona klientów, które musi spełnić odpowiednie warunki żeby móc z niej skorzystać. Przyjrzyjmy się zatem bliżej ofercie dostępnej na: www.extraportfel.pl.

Informacje o podstawowej ofercie pożyczkodawcy

Extraportfel.pl reklamuje się jako „sprawdzona marka na rynku szybkich pożyczek online” kusząc tym samym swoich klientów hasłem „maksimum komfortu przy minimum formalności”. Pożyczkodawca z Warszawy - Creamfinance Poland Sp. z o.o. oferuje swoje usługi 24h na dobę przez 365 dni w roku. Godziny pracy to 8:00-21:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00-18:00 w soboty i niedziele. W ramach oferty podstawowej pożyczkodawca oferuje od 100 zł do 5 000 zł na okres od 5 do 45 dni. Procedura pożyczania pieniędzy jest bardzo prosta, podobna do większości tego typu serwisów i odbywa się w pełni on-line. Żeby otrzymać pieniądze należy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie internetowej wpisując swoje dane osobowe, adresowe oraz informacje o źródle otrzymywanego dochodu. Następnie należy odczekać kilka minut, a zautomatyzowany system wyda decyzję dot. przyznania pożyczki. Jeśli decyzja będzie pozytywna pieniądze mogą pojawić się na koncie już w 15 minut.

Promocja: pierwsza pożyczka za darmo

Zgodnie z regulaminem pożyczkodawcy promocja pt. „pierwsza pożyczka za darmo” obowiązuje od 2.07.2014 roku do odwołania. Można zatem wciąż się na nią załapać, należy jednak spełnić odpowiednie warunki. Czego zatem konkretnie możemy spodziewać się od promocji? Pierwsza darmowa pożyczka dostępna jest w wysokości 2 000 zł przy zerowej RRSO na okres do 5 do 45 dni bez żadnych kosztów dodatkowych. Żeby skorzystać z proponowanej oferty należy być nowym klientem serwisu, tzn. korzystać z jego usług po raz pierwszy. 

Lendon
do 2 000 zł Chcę pożyczkę
Vivus
do 5 000 zł Chcę pożyczkę
Zaplo
do 10 000 zł Chcę pożyczkę

Tylko osoba fizyczna, która dokona rejestracji na platformie Extraportfel.pl oraz zwróci pożyczone pieniądze w terminie może liczyć na promocyjną opłatę prowizyjną w wysokości 0 zł. Jeśli pieniądze nie trafią na konto pożyczkodawcy w terminie, to pożyczkobiorca zostanie obciążony dodatkowymi kosztami zgodnie ze standardowym taryfikatorem opłat prowizyjnych. Ponadto promocja nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w ofercie spółki, chyba że indywidualne warunki promocji stanowią inaczej. Dodatkową korzyścią z terminowej płatności jest możliwość skorzystania z drugiej promocji, zwanej „programem lojalnościowym”.

Promocja: program lojalnościowy

Z programu lojalnościowego korzystać można nieprzerwanie od 1.03.2016 do odwołania. Promocja cieszy się dużą popularnością przede wszystkim wśród stałych klientów, dla nich bowiem jest ona dedykowana. Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z promocji? Głównym warunkiem, zaraz po konieczności zarejestrowania się na witrynie internetowej, jest konieczność posiadania terminowo spłaconych zobowiązań u Extraportfel.pl (terminowo spłacone pożyczki w innych serwisach nie kwalifikują do skorzystania z promocji). Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji skorzystać z niej mogą również osoby, które nie posiadają na koncie opóźnienia w spłacie dłuższego niż 20 dni. Z kolei pożyczka, na którą został udzielony rabat nie powinna być spłacona później niż w okresie do 3 dni po uprzednio ustalonym terminie. Jeśli jednak pożyczkobiorca nie zdąży z uregulowaniem zaległości w przewidzianym terminie, to zostanie obciążony opłatami zgodnie ze standardowym taryfikatorem opłat administracyjnych. Z kolei wartość rabatu zależna jest od terminu, na który zaciągana jest pożyczka i wynosi odpowiednio dla: 5 dni 30 %, 10 dni 25 %, 15 dni 20%, 20 dni 10 %, 25 dni 10 % oraz 30 dni 8 %. Ponadto podobnie jak w przypadku promocji „pierwsza pożyczka za darmo” promocja ta nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w ofercie spółki (chyba że indywidualne warunki promocji stanowią inaczej).

Warto śledzić promocyjne oferty pożyczkodawcy

Jak wiadomo wszystkie oferty promocyjne oraz rabatowe są ograniczone czasowo. W przypadku serwisu Extraportfel.pl obydwie powyższe oferty nie posiadają określonej daty wygaśnięcia, choć jak zastrzega sobie pożyczkodawca: „Spółka na prawo do wydłużenia lub skrócenia trwania promocji oraz do aktualizacji regulaminu promocji”. Oznacza to, że w każdej chwili warunki promocji mogą ulec zmianie tak na korzyść klienta, jak i na jego niekorzyść. Również w latach wcześniejszych oprócz promocji „pierwsza pożyczka za darmo” oferowana była promocja „kody promocyjne” uprawniająca do jednorazowej zniżki na kolejną pożyczkę. Warto zatem być na bieżąco z promocjami oferowanymi przez pożyczkodawcę, który dokłada starań, aby klienci zawsze znaleźli coś dla siebie i chętnie korzystali z jego usług.