Rabaty i promocje pożyczkodawców - oferta dostępną na credit pl

Data publikacji: 17.03.2017

Rabaty i promocje pożyczkodawców - oferta dostępną na credit pl

W naszym cyklu zatytułowanym „rabaty i promocje pożyczkodawców” staramy się przybliżyć nowym oraz stałym klientom oferty pożyczkodawców, którzy w jakiś sposób uatrakcyjniają swoją ofertę podstawową. Tego typu uatrakcyjnienie polega w większości przypadków na wprowadzeniu promocji wyróżniających danego pożyczkodawcę na tle innych.

I choć czasami pewne promocje się powielają, to jednak zawsze funkcjonują one na określonych warunkach, szczegółowo sprecyzowanych przez konkretnego wierzyciela. Część promocji dostępna jest tylko przez określony czas oraz/lub tylko dla wybranego grona klientów, które musi spełnić odpowiednie warunki żeby móc z niej skorzystać. Przyjrzyjmy się zatem bliżej ofercie dostępnej na: www.credit.pl.

Informacje o podstawowej ofercie pożyczkodawcy

Credit.pl to firma pożyczkowa, która posiada partnerów zagranicznych, działających na terenie Litwy oraz Estonii, a swoją ofertę reklamuje hasłem „pieniądze blisko”. Pożyczkodawca z Warszawy, tj. Nordecum Sp. z o.o. oferuje możliwość zaciągnięcia pożyczki 24h na dobę przez cały rok. Godziny pracy to 8:00 - 20:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00 - 18:00 w soboty i niedziele. W ramach oferty podstawowej pożyczkodawca oferuje od 100 zł do 4 000 zł na okres od 1 do 30 dni. Procedura pożyczania pieniędzy nie jest skomplikowana i odbywa się w pełni on-line. Żeby otrzymać pieniądze należy zarejestrować się stronie internetowej pożyczkodawcy (www.credit.pl), następnie potwierdzić prawdziwość podanych przez sobie danych, a na końcu zaaplikować o pożyczę, szczegółowo określając jej parametry. Jeśli pożyczka zostanie przyznana, pieniądze niezwłocznie trafią na konto klienta.

Lendon
do 2 000 zł Chcę pożyczkę
Vivus
do 5 000 zł Chcę pożyczkę
Zaplo
do 10 000 zł Chcę pożyczkę

Promocja: pierwszy kredyt 0%

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie pożyczkodawcy, promocja pt. „pierwszy kredyt 0%” dedykowana jest dla klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług pożyczkodawcy. Preferencyjne warunki, na jakich można otrzymać darmową pożyczkę, nie są dostępne dla stałych klientów oraz tych, którzy już kiedyś skorzystali z pożyczki dostępnej na Credit.pl. Ile i na jak długo można pożyczyć? Otóż widełki cenowe dla pierwszej darmowej pożyczki rozciągają się od 100 zł do 1 200 zł, z kolei czasowe od 1 do 30 dni. Należy pamiętać, że zwolnienie z obowiązku zapłaty prowizji oraz odsetek obowiązuje tylko podczas przestrzegania regulaminu oraz warunków promocji. W momencie ich zerwania, np. przy nieterminowym zwrocie pożyczki, warunki promocji przestają obowiązywać. Pożyczkobiorca jest wówczas zobowiązany do zwrotu kwoty wraz z kosztami dodatkowymi ustalanymi zgodnie z aktualnie obowiązującą tabelą opłat. Należy również pamiętać, że anulowanie warunków pożyczki promocyjnej nie stanowi zerwania umowy o pożyczkę.

Promocja: zaproś znajomych!

Promocja pt. „zaproś znajomych!” reklamowana jest przez pożyczkodawcę jako doskonała okazja do pomocy bliskim osobom będącym w potrzebie, ale jednocześnie jako możliwość szybkiego zarobienia dodatkowych pieniędzy samemu. Żeby wziąć udział w promocji należy być klientem Credit.pl i mieć spłaconą przynajmniej jedną pożyczkę. Można jednocześnie mieć kolejną aktywną pożyczkę, lecz nie można zalegać z terminem jej spłaty. Za każdego nowego pożyczkobiorcę, który z polecenia zarejestruje się na stronie www.credit.pl i weźmie pożyczkę, dotychczasowy klient otrzyma kwotę w wysokości 15 zł. Zgodnie z warunkami promocji dziennie można rozesłać aż 15 zaproszeń do różnych znajomych za pomocą odpowiedniego formularza dostępnego na stronie pożyczkodawcy. Ponadto jeśli nowy znajomy dostanie dwa lub więcej zaproszeń, to pieniądze za nowego pożyczkobiorcę otrzyma ten z dotychczasowych klientów, który przesłał zaproszenie jako pierwszy. Natomiast zaproszenie przesłane do aktywnego klienta Credit.pl będzie anulowane. Warto również zwrócić uwagę, że pieniądze za każdego pozyskanego klienta sumują się i nie posiadają górnego limit.

Warto śledzić promocyjne oferty pożyczkodawcy

Jak wiadomo wszystkie oferty promocyjne oraz rabatowe są przeważanie ograniczone czasowo. W przypadku serwisu www.credit.pl oferty nie posiadają określonej daty wygaśnięcia, co oznacza, że można spodziewać się, iż będą jeszcze długo obowiązywać. Warto jednak mieć na uwadze, że pożyczkodawca może w każdej chwili zmienić warunki promocji, dlatego zastrzega w swoim regulaminie, iż: „w przypadku, jeśli kwota pożyczki promocyjnej ulegnie zmianie,  pożyczkodawca  zobowiązuje  się  powiadomić  o  tym na stronie  internetowej  oraz  zmienić  odpowiednie  postanowienia ramowej umowy pożyczki”. Warto zatem być na bieżąco i śledzić informacje dotyczące promocji i rabatów, zwłaszcza, jeśli planujemy z nich jeszcze w przyszłości skorzystać.