Ebanknot pożyczka

Wysokość pożyczki: 100 - 5000 zł
Termin płatności: 15 - 60 dni
Oprocentowanie: od 24 zł
RRSO: od 2 013 %
Ebanknot pożyczka logo

Wygody

 • Wydanie decyzji dotyczącej przydzielenia pożyczki wraz z przelaniem pieniędzy już od 10 minut (w oddziale już od 15 minut)
 • Pierwsza pożyczka przy terminowej spłacie bez żadnych kosztów dodatkowych
 • Oferta „eBanknot Extra”: dla lojalnych Klientów eBanknot (którzy skorzystali z oferty w placówce) po spłacie każdego zobowiązania przygotowany zostanie praktyczny prezent AGD
 • Pożyczka przewidziana jest również dla Klientów, którzy posiadają wpisy w rejestrach ERIF, KRD, BIK oraz posiadają zajęcia komornicze
 • Możliwość przedterminowej spłaty części lub całości pożyczki

Niewygody

 • Kwoty: 5 000 zł (dla pożyczek krótkoterminowych) oraz 25 000 (dla pożyczek ratalnych) dostępne dopiero po spłaceniu wcześniejszych pożyczek
 • Konieczność pomyślnego przejścia kontroli zdolności kredytowej
 • Dodatkowe koszty w przypadku nieterminowej spłaty należności

Ebanknot pożyczka

Ebanknot pożyczka stronie internetowej

Pożyczka pozabankowa dostępna na www.ebanknot.pl to proste i szybkie rozwiązanie dostępne w placówkach firmowych, bezpośrednio u Klienta w domu oraz w pełni on-line. Kwota, o jaką można aplikować wynosi od 100 zł do 5000 zł dla pożyczek krótkoterminowych (na czas od 15 do 60 dni) oraz od 100 zł do 5 000 dla pożyczek ratalnych (na czas od 2 do 24 miesięcy).

Korzyści wynikające z pożyczania pieniędzy od eBanknot to wydanie decyzji dotyczącej przydzielenia pożyczki wraz z przelaniem pieniędzy już od 10 minut (w oddziale już od 15 minut), a pierwsza pożyczka przy terminowej spłacie jest do otrzymania bez żadnych kosztów dodatkowych.

Pożyczka przewidziana jest również dla Klientów, którzy posiadają wpisy w rejestrach ERIF, KRD, BIK oraz posiadają zajęcia komornicze. Ponadto istnieje możliwość przedterminowej spłaty części lub całości pożyczki.

Do atutów pożyczki zalicza się również możliwość skorzystania z oferty „eBanknot Extra”, która przeznaczona jest dla lojalnych Klientów eBanknot korzystających z usług w placówce. Po spłacie każdego zobowiązania przygotowany zostanie dla nich praktyczny prezent AGD.

Z kolei wadą jest konieczność pomyślnego przejścia kontroli zdolności kredytowej, a oferowane kwoty kwoty: 5 000 zł (dla pożyczek krótkoterminowych) oraz 25 000 (dla pożyczek ratalnych) dostępne są dopiero po spłaceniu wcześniejszych pożyczek.

Należy również pamiętać o dodatkowych kosztach w przypadku nieterminowej spłaty należności.

Żeby otrzymać pieniądze od eBanknot należy być pełnoletnim, posiadać obywatelstwo polskie oraz udokumentowany dochód (wyciąg z konta: 3 ostatnie miesiące). Niezbędnym jest również posiadanie ważnego dowodu osobistego oraz aktywnego telefonu komórkowego.

Spełniając powyższe warunki należy wejść na stronę www.ebanknot.pl, wybrać sposób aplikowania o pożyczkę (internetowo, telefonicznie, w oddziale firmy), a następnie dopełnić dalszych formalności. Aplikując on-line należy wejść na www.ebanco.pl, wybrać kwotę oraz czas, na jaki ma być pożyczka, a następnie wysłać przelew weryfikacyjny w wysokości 1,00 zł ze swojego konta. Następnie pieniądze trafią na konto Klienta. 

Wysokość pożyczki: 100 - 5000 zł
Termin płatności: 15 - 60 dni
Ebanknot pożyczka
Ocena: 4/5 Oceniono: 455 klienci

Łatwe zatwierdzenie w trzech krokach

1.

Przejdź do wniosku

Kliknij przycisk "Chcę pożyczyć".

2.

Wypełnij wniosek

Aby złożyć wniosek online podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz swoje dane.

3.

Skontaktujemy się z Tobą

Skontaktuje się z Tobą kredytodawcą i wyjaśni szczegóły.

Wnioskodawcy o pożyczkę

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Dane kontaktowe

eBanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 44
05-816 Michałowice

 • windykacja@ebanknot.pl
 • 600 234 800
 • ebanknot.pl
eBanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o., ul. Kasztanowa 44, 05-816 Michałowice