Finansowo pożyczki

Wysokość pożyczki: 50 - 30 000 zł
Termin płatności: 7 - 365 dni
Oprocentowanie: od
RRSO: od
Finansowo pożyczki logo

Wygody

  • Możliwość wybrania najkorzystniejszej oferty spośród indywidualnie dopasowanych propozycji
  • Możliwość skorzystania z opcji wyróżnienia wniosku o pożyczkę na czas 3 lub 7 dni, dzięki czemu wniosek pojawia się na szczycie listy otwartych wniosków zwiększając szanse jego realizacji
  • Możliwość uzyskania wyższego ratingu przy pomocy przejścia dodatkowych dobrowolnych weryfikacji (m.in. adresu zamieszkania, bazy InfoMonitor, KBIG, oceny punktowej BIK, dochodów, zatrudnienia) ułatwiających zdobycie pożyczki
  • Możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki przy uiszczeniu odpowiedniej prowizji

Niewygody

  • Konieczność przejścia weryfikacji adresu email, rachunku bankowego, numeru telefonu, adresu zameldowania, dokumentu tożsamości oraz CEDRu
  • Maksymalny czas oczekiwania na pieniądze po zawarciu umowy o pożyczkę wynosi do 24 godziny
  • Kwota 30 000 dostępna dopiero po spłaceniu wcześniejszych pożyczek oraz uzyskaniu odpowiedniego ratingu
  • Dodatkowe koszty w przypadku nieterminowej spłaty należności

Finansowo pożyczki

Finansowo pożyczki stronie internetowej

Pożyczka pozabankowa dostępna na www.finansowo.pl bazuje na idei "social lending", czyli pożyczek społecznościowych w pełni dostępnych online. Kwota, o jaką można aplikować wynosi od 50 zł do 30 000 zł i dostępna jest na czas od 7 do 365 dni.

Korzyści wynikające z pożyczania pieniędzy od Finansowo.pl to przede wszystkim możliwość wybrania najkorzystniejszej oferty spośród indywidualnie dopasowanych propozycji oraz możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki przy uiszczeniu odpowiedniej prowizji.

Atutem jest możliwość uzyskania wyższego ratingu przy pomocy przejścia dodatkowych dobrowolnych weryfikacji (m.in. adresu zamieszkania, bazy InfoMonitor, KBIG, oceny punktowej BIK, dochodów, zatrudnienia) ułatwiających zdobycie pożyczki.

Do zalet niniejszej oferty należy również możliwość skorzystania z opcji wyróżnienia wniosku o pożyczkę na czas 3 lub 7 dni, dzięki czemu wniosek pojawia się na szczycie listy wniosków otwartych zwiększając szanse jego realizacji.

Z kolei wadą jest konieczność przejścia weryfikacji adresu email, rachunku bankowego, numeru telefonu, adresu zameldowania, dokumentu tożsamości oraz CEDRu, a maksymalny czas oczekiwania na pieniądze po zawarciu umowy o pożyczkę wynosi do 24 godziny.

Ponadto oferowana kwota 30 000 dostępna jest dopiero po spłaceniu wcześniejszych pożyczek oraz uzyskaniu odpowiedniego ratingu. Należy również pamiętać o dodatkowych kosztach w przypadku nieterminowej spłaty należności.

Żeby otrzymać pieniądze od Finansowo.pl należy spełnić odpowiednie warunki. Przede wszystkim mieć ukończony 18 rok życia i posiadać ważny dowód osobisty lub kartę pobytu. Niezbędnym jest również posiadanie własnego rachunku bankowego, pocztę elektroniczną oraz telefon komórkowy.

Spełniając powyższe warunki należy wejść na stronę internetową www.finansowo.pl, zarejestrować się w serwisie, dokonać wymaganych weryfikacji, a następnie złożyć wniosek pożyczkowy określając warunki pożyczki. Ostatnim krokiem jest wybór jednej z ofert, pokrycie kosztów finalizacji wniosku oraz otrzymanie pieniędzy na konto.

Wysokość pożyczki: 50 - 30 000 zł
Termin płatności: 7 - 365 dni
Finansowo
Ocena: 5/5 Oceniono: 498 klienci

Łatwe zatwierdzenie w trzech krokach

1.

Przejdź do wniosku

Kliknij przycisk "Chcę pożyczyć".

2.

Wypełnij wniosek

Aby złożyć wniosek online podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz swoje dane.

3.

Skontaktujemy się z Tobą

Skontaktuje się z Tobą kredytodawcą i wyjaśni szczegóły.

Wnioskodawcy o pożyczkę

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Dane kontaktowe

Finansowo Sp. z o.o.
ul. Inżynierska 8
03-422 Warszawa

  • finansowo@finansowo.pl
  • finansowo.pl
Finansowo Sp. z o.o., ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa