Jeden Wniosek

Wysokość pożyczki: 500 - 200 000 zł
Termin płatności: 12 - 120 miesięcy
Oprocentowanie: od
RRSO: od
Jeden Wniosek logo

Wygody

  • Wygodny sposób składania wniosków online lub telefonicznie: jedno zapytanie o kredyt porównywane jest z ofertą kilkunastu banków
  • Składany do banków wniosek jest niezobowiązujący oraz nie niesie ze sobą ryzyka pogorszenia profilu kredytowego klienta
  • Sprawdzenie profilu kredytowego klienta oraz weryfikacja rzeczywistych możliwości uzyskania kredytu
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia konsultantów, którzy doradzą w wyborze najlepszej oferty

Niewygody

  • Dane publikowane w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
  • Administrator serwisu nie jest właścicielem produktów finansowych i nie ponosi odpowiedzialności za produkty finansowe oferowane przez pożyczkodawców

Jeden Wniosek

Jeden Wniosek stronie internetowej

Platforma pożyczkowa dostępna na www.jedenwniosek.pl jest pośrednikiem między klientami a pożyczkodawcami, dzięki której klient otrzymuje najlepsze, spersonalizowane oferty. Usługa dostępna jest online, jak również telefonicznie.

Kwota, o jaką można aplikować oraz czas ustalane są według indywidualnych potrzeb klienta oraz możliwości pożyczkodawców.

Korzyści wynikające z pożyczania pieniędzy za pośrednictwem Jednego wniosku to wygodny sposób składania wniosków, a jedno zapytanie o kredyt porównywane jest z ofertą kilkunastu banków oraz instytucji finansowych.

Do atutów niniejszej oferty należy fakt, iż składany do banków wniosek jest niezobowiązujący oraz nie niesie ze sobą ryzyka pogorszenia profilu kredytowego klienta.

Zaletą jest sprawdzenie profilu kredytowego klienta oraz weryfikacja rzeczywistych możliwości uzyskania pożyczki na raty, jak również możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia konsultantów, którzy doradzą w wyborze najlepszej oferty.

Z kolei wadą jest fakt, iż dane publikowane w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Należy również pamiętać, że administrator serwisu nie jest właścicielem produktów finansowych i nie ponosi odpowiedzialności za produkty finansowe oferowane przez pożyczkodawców.

Żeby otrzymać pieniądze za pośrednictwem Jednego wniosku należy być pełnoletnim, posiadać ważny dowód osobisty oraz telefon.

Spełniając powyższe warunki należy wejść na stronę internetową www.jedenwniosek.pl, wypełnić formularz koniecznymi danymi i odesłać. Następnie wybrać najlepszą spośród zaproponowanych ofert i dokończyć procedurę aplikacji o pożyczkę bezpośrednio u wybranego pożyczkodawcy.

Wysokość pożyczki: 500 - 200 000 zł
Termin płatności: 12 - 120 miesięcy
Jeden Wniosek
Ocena: 4/5 Oceniono: 468 klienci

Łatwe zatwierdzenie w trzech krokach

1.

Przejdź do wniosku

Kliknij przycisk "Chcę pożyczyć".

2.

Wypełnij wniosek

Aby złożyć wniosek online podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz swoje dane.

3.

Skontaktujemy się z Tobą

Skontaktuje się z Tobą kredytodawcą i wyjaśni szczegóły.

Wnioskodawcy o pożyczkę

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Dane kontaktowe

Finansowysupermarket.pl Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 137a
02-231 Warszawa

  • kontakt@jedenwniosek.pl
  • 12-345-20-02
  • jedenwniosek.pl
Finansowysupermarket.pl Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 137a, 02-231 Warszawa