Lime-Kredyt pożyczka

Wysokość pożyczki: 100 - 3000 zł
Termin płatności: 7 - 30 dni
Oprocentowanie: od 18,00 zł
RRSO: od 559 829,36 %
Lime-Kredyt pożyczka logo

Wygody

 • Możliwość otrzymania wyższej taryfy pożyczkowej (LIME/Silver, LIME/Gold, VIP) korzystając z lojalnościowego programu Lime-Kredyt
 • Możliwość otrzymania pieniędzy na konto nawet w ciągu 5 minut od momentu zarejestrowania
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 lub 21 dni (dla Klientów z taryfą VIP usługa dostępna za darmo)
 • Możliwość skorzystania z programu „Poprawna historia kredytowa” dla Klientów, którzy posiadają negatywny wpis w swojej historii kredytowej, a chcą otrzymać pożyczkę

Niewygody

 • Konieczność pomyślnego przejścia kontroli wiarygodności kredytowej w biurach informacji kredytowej i gospodarczej
 • Kwota 3 000 zł dostępna dopiero po spłaceniu wcześniejszych pożyczek
 • Brak możliwości telefonicznego zapytania o pożyczkę
 • Dodatkowe koszty w przypadku nieterminowej spłaty należności

Lime-Kredyt pożyczka

Lime-Kredyt pożyczka stronie internetowej

Chwilówka dostępna na www.lime-kredyt.pl to proste i szybkie rozwiązanie w pełni dostępne on-line. Kwota, o jaką można aplikować wynosi od 100 zł do 3 000 zł i dostępna jest na czas od 7 do 30 dni.

Korzyści wynikające z pożyczania pieniędzy od Lime-Kredyt to przede wszystkim szybkie tempo otrzymywania pieniędzy (na koncie nawet w ciągu 5 minut od momentu zarejestrowania), jak również możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 lub 21 dni (dla Klientów z taryfą VIP usługa dostępna za darmo).

Atutem jest również możliwość otrzymania wyższej taryfy pożyczkowej (LIME/Silver, LIME/Gold, VIP) korzystając z lojalnościowego programu Lime-Kredyt oraz możliwość skorzystania z programu „Poprawna historia kredytowa” dla Klientów, którzy posiadają negatywny wpis w swojej historii kredytowej, a chcą otrzymać pożyczkę.

Z kolei wadą jest konieczność pomyślnego przejścia kontroli wiarygodności kredytowej w biurach informacji kredytowej i gospodarczej, a oferowana kwota 3 000 zł dostępna jest dopiero po spłaceniu wcześniejszych pożyczek.

Do minusów należy także brak możliwości telefonicznego zapytania o pożyczkę. Należy również pamiętać o dodatkowych kosztach wynikających z nieterminowej spłaty należności.

Żeby otrzymać pieniądze od Lime-Kredyt należy spełnić odpowiednie warunki. Przede wszystkim być pełnoletnim obywatelem Rzeczypospolitej Polski i zamieszkiwać na jej terenie. Niezbędnym jest również posiadanie własnego rachunku bankowego, ważnego dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego.

Spełniając powyższe warunki należy utworzyć własny profil na www.lime-kredyt.pl, a następnie w ramach przydzielonej taryfy złożyć wniosek o pożyczkę określając kwotę oraz czas, na jaki ma zostać przydzielona. Po wysłaniu zwrotnej opłaty rejestracyjnej (1,00 zł) i przejściu pozytywnej weryfikacji należy oczekiwać pieniędzy, które powinny pojawić się na koncie w przeciągu kilku minut.

Wysokość pożyczki: 100 - 3000 zł
Termin płatności: 7 - 30 dni
Lime-Kredyt pożyczka
Ocena: 4/5 Oceniono: 305 klienci

Łatwe zatwierdzenie w trzech krokach

1.

Przejdź do wniosku

Kliknij przycisk "Chcę pożyczyć".

2.

Wypełnij wniosek

Aby złożyć wniosek online podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz swoje dane.

3.

Skontaktujemy się z Tobą

Skontaktuje się z Tobą kredytodawcą i wyjaśni szczegóły.

Wnioskodawcy o pożyczkę

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Jaroslava C, Madrid 8.09

1.000 €

Dane kontaktowe

Lime-Kredyt Sp. z o.o.
Ul. św. Filipa 23/6
31-150 Kraków

 • support@lime-kredyt.pl
 • (+48) 22 349 95 14
 • lime-kredyt.pl
Lime-Kredyt Sp. z o.o., Ul. św. Filipa 23/6, 31-150 Kraków